БАТЬКІВСЬКА СТОРІНКА

Новоселицький районний сектор УДСНС України у Чернівецькій області та відділ освіти Новоселицької райдержадміністрації, щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей звертається до кожного громадянина району, особливо до батьків.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Новоселицького району виникло 68 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на території району загинуло 2 людей.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

 Шановні батьки!

 

Нагадайте малечі наступні правила безпеки:

– не слід намагатися загасити полум’я самостійно;

– потрібно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;

– не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та інших темних місцях;

– не слід гасити електроприлади водою;

– не можна користуватися під час пожежі ліфтом;

– потрібно намочити тканину водою та дихати крізь неї і швидко залишити приміщення;

– якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу.

Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

 Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

Увага !!!

1212qwКОШТОРИС на 2017 рік Малинівська ЗОШ

 

Виробляючи і живлячи дітей, батько виконує цим тільки третю частину свого завдання. Він повинен роду людському дати людей, суспільству – суспільних людей, державі – громадян. Кожна людина, який може сплачувати цей потрійний борг і не робить цього, винен і, може бути, більше винен, якщо сплачує його наполовину. Хто не може виконати обов’язки батька, той не має права бути ним. Ні бідність, ні робота, ні повага людей не позбавляють його від обов’язку годувати своїх дітей і виховувати їх самому.
Руссо Жан-Жак

Режим використання комп’ютера
 
  дітям 6-річного віку працювати 10-12 хвилин;
   7-8-річного — 15 хвилин;
   9-10-річного — до 20 хвилин, не більше 4-х разів на тиждень.
       Добре розуміючи, наскільки важко у сучасних умовах додержуватись таких норм, зважимо на те, що за цими нормами стоять серйозні дослідження, і такої ж думки додержуються і фахівці в інших країнах, зокрема, в Канаді.
Є над чим подумати, шановні, батьки. Ми не зупинимо прогрес. Ми приречені на широке використання комп’ютерних технологій. Оволодіння культурою їх використання допоможе нам не тільки одержати користь та насолоду від перебування у просторі інформаційних технологій, а й зберегти своє здоров’я і здоров’я наших дітей!
 
Чи можуть діти стати інтернет-залежними?
       Інтернет – чудовий інструмент для молоді; особливо для тих, хто відчуває труднощі у спілкуванні з ровесниками. Діти, які легко освоюють комп’ютер, можуть виділитися на тлі інших в інтернеті, тому що ні зовнішність, ні фізичні дані тут не мають ніякого значення, і підлітки легко підвищують свою самооцінку. Однак, надмірне використання комп’ютера може призвести до ще більшої ізоляції сором’язливихдітей. Або відвернути від інших важливих занять, таких як домашні завдання, спорт, сон або спілкування з однолітками. Батьки та вчителі часто не усвідомлюють цієї проблеми до тих пір, поки вона не стає дуже серйозною. Це пов’язано з тим, що легко приховати багатогодинне сидіння в інтернеті. До того ж факт наявності такої хвороби, як інтернет-залежність, не є широко визнаним. Встановіть правила використання домашнього комп’ютера і намагайтеся досягти розумного балансу між перебуванням в інтернеті і фізичним навантаженням підлітка. Досягніть того, щоб комп’ютер знаходився в загальній кімнаті, а не в кімнаті дитини. Зрештою запитайте себе: чи не перебуваю я сам в інтернеті годинами? Якщо так, то дитина, швидше за все, бере з вас приклад.
Що повинні знати діти про комп’ютерні віруси?

  Вірус – це шкідлива програма, яка заражає файли, а потім робить власні копії. Чим би не займалися діти в інтернеті, а зробити комп’ютер вразливим для вірусів можна майже завжди. Найпопулярніший засіб поширення вірусів – електронна пошта, а також програєш для обміну файлами і системи миттєвих, і повідомлень.
Переконайтеся в тому, що ваші діти усвідомлюють наступне:
• Ніколи не можна відкривати вкладки до електронного повідомлення, надісланого з незнайомої адреси.
• Потрібно налаштувати програму обміну миттєвими повідомленнями, шоб стало неможливим отримувати файли від сторонніх людей.
• Під час використання програм обміну ніколи не завантажуйте файли, імена яких закінчуються на Ехе.
• Перед тим, як завантажити якусь програму, необхідно, щоб її перевірили батьки.

Для надійного захисту комп’ютера потрібно завжди запускати оновлені версії брандмауера та антивірусного забезпечення, а також періодично перевіряти комп’ютер на наявність шпигунів або інших небажаних програм і негайно видаляти їх.